Aktualności

Długie komentarze= długie rozdziały!!! Zapraszamy do zakładki ''nasza twórczość'' jeżeli macie ochotę poczytać inne nasze opowiadanie.

piątek, 2 sierpnia 2013

Bohaterowie

                                                  Tracy Prixow 
 
Szalona 17-nasto latka, której trudno odnaleźć się w nowych miejscach, z nowymi ludźmi. Wyjątkowo dobra manipulantka, miła i zabawna dziewczyna. Od urodzenia mieszkająca w Londynie, jej najlepszą przyjaciółką jest Natasha. Tracy po przeprowadzce została tylko ona, bo jako jedyna z jej przyjaciółek zamieszkała razem z nią w odległej od rodziny części Londynu.


          ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 

 

                                                Nathalie Jonson

 Skryta w sobie 17 latka, która potrafi bawić się tylko wśród bliskich znajomych. Nie lubi nowych znajomości, jej jedyną przyjaciółką jest Tracy, dlatego postanowiła jechać z nią do dalekiego liceum. Zawsze była dobrą uczennicą ( ale nie najlepszą), nie lubiła chodzić na wagary, ale odkąd zaczęła chodzić z Lucasem, który z pewnością nie był dla niej, znacząco się zmieniła. Teraz nie chodzą już razem, ale Natashy podoba się życie niegrzecznej dziewczynki, dlatego nie ma zamiaru znów być tą całkowicie podporządkowaną córeczką mamusi. Ale czy jej się uda? Czy człowiek potrafi zmienić się z dnia na dzień? 


             ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 




                                                     Zayn Malik  

Niezależny 19-latek zawsze dostający to, czego chce. Razem z Niallem są postrachem całego Londyńskiego Liceum. Każda dziewczyna marzy by z nim być, ale on szuka tylko jednorazowej zabawki. Pali, pije,  kradnie i z pewnością nie należy do kujonów. Nie zdał 2 klasy, więc jeszcze trochę czasu będzie ''zanieczyszczał'' swoją obecnością ''nieskazitelnie czyste'' liceum.







        ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

                                                 Niall Horan  

19 letni, przystojny chłopak. Tak jak Zayn nie zdał 2 klasy, lecz zrobił to tylko i wyłącznie po to, aby dłużej mieć władze w Liceum. Nie palił, ale lubił pić. Na pierwszy rzut oka grzeczny, potulny chłopak, naprawdę jest jego przeciwnością.







~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 Hej, hej, hej! No to zaczynamy moje 2 opowiadanie, tym razem o Zaynie. Mam nadzieje że się spodoba i zachęcam do czytania. Prolog pojawi się kiedy będzie 50 wejść. Zapraszam na pierwsze opowiadanie ( o Harrym Stylesie) ->



hazzaharrystylesblog.blogspot.com

 

3 komentarze: